WIADOMOŚCI

STOWARZYSZENIE

ZNANI ze STUDZIANKI

ZABYTKI

CZYTELNIA

PARTNERSTWA I WSPÓŁPRACA

 


Agroturystyka „U Kovala”

W Studziance powstały pierwsze miejsca noclegowe. Stało się to dzięki Krzysztofowi Kowalewskiemu i jego tacie Witoldowi. Agroturystyka „U Kovala” z pewnością wpłynie na większą atrakcyjność Studzianki w oczach odwiedzających nas turystów.

Studzianka doczekała się miejsca, w którym mogą przenocować turyści od paru tygodni bowiem na posesji Państwa Kowalewskich funkcjonuje baza noclegowa. Aby tam dotrzeć skręcamy w drugą drogę w prawo, za mostem na Zielawie od strony Łomaz. Jadąc tą drogą po prawej stronie mamy widok na młode sosny i czujemy zapach zboża. W oddali można zauważyć  niewielki punkt widokowy zlokalizowany na działce. Z tego miejsca można rozejrzeć się po okolicy, podziwiając piękno regionu. Wokoło obejścia znajduje się dużo skalników, zieleni i form z korzeni drzewnych. Przybywającym gościom ukazuje się altana, w której zlokalizowana jest wędzarnia. Dalej umiejscowiony jest budynek, w którym znajduje się sala z kominkiem i kuchnią. Jak szacuje właściciel, może ona pomieścić 60 gości. Gospodarz podkreśla, że można skorzystać tu z kilkunastu miejsc noclegowych, które z czasem ulęgną zwiększeniu. Wszystkie pomieszczenia wykończone są  ciepłym, naturalnym drewnem. Każdy pokój wyposażony jest w łóżka, szafki i lampki nocne oraz szafę. Jak zachwala Krzysztof Kowalewski, jest to idealne miejsce na wypoczynek wśród przyrody, z dala od zgiełku i w dyskretnej prywatności. Na działce znajduje się duży staw w którym zarówno można popływać jak i łowić ryby - dodaje Koval.

Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia Studzianki oraz do skorzystania z oferty turystycznej. Więcej zdjęć na stronie gospodarstwa www.agroturystykaukovala.blogspot.com i witrynie www.studzianka.pl

W celu rezerwacji miejsc podajemy kontakt do właściciela:

Krzysztof Kowalewski

Studzianka 122

21-532 Łomazy.

tel.: 502 571 312

Na swojej stronie internetowej właściciel prowadzi także kalendarz rezerwacji.

                                                                                                     Łukasz Węda

 

 

                                                                                                                                               Łukasz Węda