WIADOMOŚCI

STOWARZYSZENIE

ZNANI ze STUDZIANKI

ZABYTKI

    TATARZY

 

 

ŁOMASKA LIGA SZÓSTEK ORLIKA

Do turnieju zgłosiły się: Oldboy Łomazy, Mazury Huszcza, Bezimienni Łomazy, Victory Studzianka, Młode Wilce Studzianka i Weterani Studzianka/Biała Podl.

L.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Z

R

P

1.

OLDBOY

9

 27

80-19

9

0

0

2.

VICTORY

9  13 48-32 4 1 4

3.

MŁODE WILCE

6

 10

27-29

3

1

2

4.

MAZURY

7

 8

41-32

2

2

3

5.

  WETERANI

6

 6

13-29

2

0

4

6.

BEZIMIENNI

7

 0

20-77

0

0

7


1.      W pierwszym meczu derbowym VICTORY -MŁODE WILCE zanotowano wynik 4-6.
Bramki: Damian Kukawski, 2 Paweł Hornowski, Tereszczuk samobójcza- 4 Kamil Łukaszuk, Dawid Kruk, Grzegorz Marczuk

2.      Kolejne mecze WETERANI - BEZIMIENNI 6-4 (4-3).
Bramki: 3 Łukasz Węda , 2 Krzysztof Lewczuk, samobójcza Marcin Demidowicz-2 Bańkowski Mateusz,2 Demidowicz Bartosz.

3.      OLDBOY - BEZIMIENI 15-3 (7-0)
Bramki: 4 K. Supruniuk, 3 D. Filipowicz, 2 A. Myr, 4 K. Pydyś, 2 A. Polubiec- B. Demidowicz, M. Bańkowski, Tomasz Cydejko.
W czwartek 12.08.2010 rozegrano kolejne mecze:

4.      MAZURY Huszcza - WETERANI Biała Podl/Studzianka 6-1 (4-0)
 Bramki 2 Kamil Malewicz, Grzegorz Bandzarzewski, Paweł Bandzarzewski, Tomasz Pajnowski karny, Jarosław Kobyliński-Krzysztof Lewczuk

5.      VICTORY - BEZIMIENNI 5-4 (1-3)
Bramki: 3 Paweł Bojarczuk, 2 Damian Kukawski – 2Mateusz Bańkowski, Bartosz Demidowicz

6.      OLDBOY - MŁODE WILCE 8-3 (4-0)

Bramki: 3 Dariusz Filipowicz, 2 Karol Pydys, 2 Karol Supruniuk, Sebastian Wieprzowski- 2 Grzegorz Marczuk, Dawid Kruk,

7.      MAZURY - OLDBOY 3-6 (1-4)

 Bramki: 2 Malewicz, Jarocki - 2 Filipowicz, 2 Karol Pydyś, Polubiec, Wieprzowski,

8.      MŁODE WILCE- BEZIMIENNI 7-3 (3-0)

Bramki: 3 Łukaszuk Marczuk, Jaśkiewicz, Tyszewski-3 Bańkowski

9. OLDBOY - VICTORY 4-2 (2-1)
Bramki: 2 Supruniuk, Bańkowski, Filipowicz - 2 Paweł Bojarczuk

10. MŁODE WICE-MAZURY 5-5 (2-3)

Bramki: 3 Kamil Łukaszuk, 2 Grzegorz Marczuk-3 Malewicz, Paweł Bandzarzewski, Grzegorz Bandzarzewski

11. MAZURY – VICTORY 5-5 (3-1)

Bramki: 3 Malewicz, Moszkowski, Bandzarzewski -  P. Bojarczuk, K. Bojarczuk, S. Bojarczuk, D Kukawski, J. Tyszewski

12.      WETERANI – OLDBOY 2-7 (1-3)

Bramki: Lewczuk, Dobrowolski -  2 Supruniuk, 2 Pydyś  3 K. Tyszewski

13. MAZURY-BEZIMIENNI 18-2 (9-2)
Bramki:
15 Malewicz, Kobyliński, Moszkowski, Jarocki -2 Demidowicz
14. WETERANI - VICTORY 3-2 (3-0)
Bramki:
2 Hordejuk, Dobrowolski- 2 Bojarczuk
14. VICTORY-WETERANI 8-2

Bramki: S.Bojarczuk, 2 D.Kukawski,2 Tyszewski, 2 P. Bojarczuk, C. Kukawski-Dobrowoslki, Lewczuk
15. OLDBOY-MAZURY 6-2
16. VICTORY-MAZURY 6-2
Bramki:
3 D. Kukawski, P Fedoruk, Tyszewski, S. Bojarczuk-?
17. OLDBOY-MŁODE WILCE 7-1
Bramki:
2 Pydyś, 4 Supruniuk-?
18.
VICTORY-BEZIMIENNI 10-2
19. MŁODE WILCE-VICTORY 4-2
20.
MŁODE WILCE - VICTORY 4-2 Bramki:?,2 Łukaszuk-Bojarczuk, Kukawski
21. ODLBOY-BEZIMIENNI 18-2,
22. OLDBOY-WETERANI 10-1

 

Najlepsi strzelcy:
25-Malewicz
15-
Supruniuk
12-Pydyś, Łukaszuk
11-Bojarczuk

10 -  D. Kukawski

 9 - Filipowicz,  
 8 - Bańkowski

 6 - Marczuk

 Następne mecze w sobotę 25 WRZEŚNIA 2010 roku o godz. 17:00