Co oferuje hurtownia srebra?

Inne

Biżuteria srebrna cieszy się obecnie ogromną popularnością. Wybierają ją kobiety w różnym wieku. Sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas wielkich wyjść. Hurtownia srebra oferuje szeroki wybór biżuterii srebrnej, wśród której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Srebro: znany od wieków materiał jubilerski

Srebro, z którego produkuje się biżuterię srebrną, jest materiałem wykorzystywanym przez jubilerów od wieków. Co jednak ciekawe, w żadnej hurtowni srebra nie znajdziemy biżuterii wykonanej ze srebra próby 999. Czyste srebro – bo tak właśnie się je określa – jest bowiem zbyt plastyczne, aby można było wykonać z niego kolczyki, wisiorek, łańcuszek czy bransoletkę. Oferowana srebrna biżuteria składa się nie tylko ze srebra, ale również z miedzi, której ilość wyraża się w procentach. Srebro próby 925 zawiera niespełna osiem procent miedzi, zaś to próby 875 ma jej już ponad dziesięć. O tym ze srebrem jakiej próby mamy do czynienia mówią odpowiednie znaki umieszczone na biżuterii bez względu na jej rodzaj. Są to tak zwane cechy probiercze. Każdy, kto chce sprawdzić jak wyglądają cechy probiercze stosowane przez polskich jubilerów powinien zajrzeć na stronę internetową Głównego Urzędu Miar.

Jaką biżuterię oferuje hurtownia srebra?

Decydując się na skorzystanie z usług hurtowni oferującej biżuterię srebrną, można być pewnym, że wybór biżuterii naprawdę będzie spory. Kobiety niezwykle chętnie sięgają obecnie po srebrne kolczyki, bransoletki, wisiorki, łańcuszki. Wybierać można między modelami o różnej próbie, wielkości, kształcie. Tym samym każdy, kto chce kupić srebrną biżuterię – czy to dla siebie, czy kogoś bliskiego – może być pewny, że znajdzie coś odpowiedniego. Warto dodać, że wykonana ze srebra biżuteria doskonale sprawdza się w charakterze prezentu. Jest mniej zobowiązująca niż ta złota, a równie piękna.

Biżuteria srebrna przeżywa obecnie prawdziwy come back. Ponownie traktowana jest na równi ze złotą, a jej wybór jest tak ogromny, że każdy bez trudu kupi to, co idealnie wpisuje się w jego indywidualny gust.