Polskie marki odzieżowe

Polskie marki odzieżowe

Konsumpcjonizm sprawia, że kupujemy dużo ubrań w znanych sieciówkach. Jednak warto poznać i wspierać polskie marki odzieżowe. Polskie marki stawiają przede wszystkim na jakość, dzięki czemu dane ubranie posłuży nam przynajmniej na kilka sezonów.

Polskie marki odzieżowe – eleganckie koszule marki Bytom

Bardzo znaną marką odzieżową na polskim rynku jest Bytom. Istnieje już ponad 75 lat W swoich kolekcjach łączy tradycję z nowoczesnością. Stawia przede wszystkim na komfort, wygodę i elegancję. Bytom specjalizuje się w odzieży męskiej: garniturach, spodniach, koszulach, płaszczach. Każdy mężczyzna, który stawia na tą markę, ubierze się elegancko i z klasą. Polska firma odzieżowa Bytom duży nacisk na jakość materiałów, z jakich uszyte są ubrania. Odzież wykonana jest z bawełny, wełny, kaszmiru, jedwabiu.

Elementy – marka odzieżowa dla nowoczesnej kobiety

Marka istnieje od 2015 roku. I od tego czasu bardzo poszerzyła swój asortyment. Elementy to marka odzieżowa z ubraniami damskimi. Jako jednak z nielicznych nie kryje ile wynosi koszt danej rzeczy. Marka stawia na rzeczy ponadczasowe i „nie goni” za trendami. Tworzy ubrania o prostych i klasycznych fasonach, które sprawdzą się w każdej stylizacji. Znajdziemy tu także dużo oversizowych ubrań. Marka Elementy stawia przede wszystkim na jakość. Kupimy tutaj wełniane płaszcze, i swetry, kaszmirowe golfy, wiskozowe i bawełniane sukienki. W swojej ofercie Elementy ma także akcesoria: czapki, szaliki, skarpetki. Marka oferuje także przeróbki krawieckie a nawet uszycie czegoś na miarę.